استان البرز قهرمان مسابقات نجات‌غریق قهرمانی کشور شد

استان البرز قهرمان مسابقات نجات‌غریق قهرمانی کشور شد
تیم استان البرز قهرمان بیست و هشتمین دوره مسابقات قهرمانی نجات‌غریق کشور شد.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون نجات‌غریق و غواصی، بیست و هشتمین دوره مسابقات نجات‌غریق قهرمانی کشور در بخش آقایان در دو بخش استخری و ساحلی طی روزهای پنج شنبه 9 و 10 آبان ماه سال جاری در جزیره زیبای کیش برگزار شد و تیم استان البرز به عنوان قهرمانی دست یافت.

تیم استان تهران عنوان دومی مسابقات را کسب کرد و تیم استان فارس روی سکوی سوم ایستاد.

جام اخلاق مسابقات هم به تیم جزیره کیش تعلق گرفت.

سی و یک تیم از سراسر کشور در این دوره از مسابقات به رقابت با یکدیگر پرداختند.

5 ماده در بخش استخری انجام شد و در بخش ساحلی نیز ورزشکاران در 3 ماده رقابت کردند.

روز نخست مسابقات در بخش استخری در استخر المپیک جزیره کیش برگزار شد. ورزشکاران نجات‌غریق در روز دوم مسابقات در پلاژ آقایان جزیره کیش به رقابت با یکدیگر پرداختند.

سیدمصطفی میرسلیم عضو جهانی حامیان نجات غریق جهان و عضو هیات ریئسه فدراسیون، دکتر سیدمحمد مجابی قائم مقام وزیر جهاد کشاورزی در امور مجلس و عضو هیات رئیسه فدراسیون، دکتر محمدتقی امیری خراسانی سرپرست موسسه ورزش و تفریحات سالم کیش و افشین داوری مدیرکل امور باشگاه‌های وزارت ورزش و جوانان از میهمانان و تماشاگران ویژه مسابقات بودند.

 

نتایج مسابقات در بخش استخری به شرح ذیل می باشد:

 

نتایج نهایی ۲۰۰متر با مانع

۱-سیدامیرمحمد کاظمی

استان البرز

۲-سهیل ملکا آشتیانی

استان تهران

۳-سعید ملکا آشتیانی

استان تهران

 

نتایج نهایی ۵۰متر حمل آدمک با پای غواصی و تیوپ نجات

۱-پوریا شفیعی

استان البرز

۲-محمدامین میردامادی

کیش الف

۳-امیررضا غذبانی

استان بوشهر

 

نتایج نهایی ۱۰۰متر حمل آدمک با پای غواصی

۱-آرین زارع

استان فارس

۲-خشایار حسینیان

استان البرز

۳-پوریا مالدار قصری

استان تهران

 

نتایج نهایی ۴ در ۲۵متر حمل مانکن امدادی

۱-استان تهران

پدرام مادار قصری، سعید آشتیانی، سهیل آشتیانی و پوریا مالدار قصری

۲-استان البرز

خشایار حسینیان، سیدامیرمحمد کاظمی، پوریا شفیعی و احسان شفائیان

۳-استان فارس

آرین زارع، علی‌محمد کرمی، آروین صارمی و صدرالدین نیک‌سرشت

 

نتایج نهایی پرتاب طناب

۱- استان قم

علی‌اکبر نصیری و علیرضا اسماعیلی

۲-استان خراسان رضوی

یوسف سیم‌پیچ و شکیب رضایی

۳-استان آذربایجان شرقی

بهزاد سلطانی‌آذر و عباس جهانگیری

 

نتایج مسابقات در بخش ساحلی به شرح ذیل می‌باشد:

 

نتایج نهایی ۹۰متر سرعت

۱-رضا قاسمی

استان اصفهان

۲-فرشاد اداوی

استان البرز

۳-سجاد زارعی

استان لرستان

 

نتایج نهایی ۹۰متر سرعت امدادی

۱-حسن نصیری، نجت نجفی، رضا قاسمی و مهدی رحیمی

استان اصفهان

۲-حمیدرضا نجفی، مظفر نیکنام، سجاد آشوبی و کامبیز طارمی

استان هرمزگان

۳-مهدی شاهپسند، محمد علیجانی، مهدی کاشفی و جعفر قادری

 

نتایج نهایی رقابت‌های پرچم در ساحل

۱-رضا قاسمی

استان اصفهان

۲-پویا خلیلی

استان تهران

۳-جواد سعادتی

استان مازندران

۱۱ آبان ۱۳۹۸ ۰۹:۵۶
تعداد بازدید : ۵,۰۶۲

نظرات بینندگان


نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید