در نشست هماهنگی تاکید شد

برگزاری مسابقات نجات غریق قهرمانی کشور در سال جاری

برگزاری مسابقات نجات غریق قهرمانی کشور در سال جاری
فدراسیون نجات غریق و غواصی برگزاری رقابت های نجات غریق قهرمانی کشور در هر دو بخش مردان و بانوان در سال جاری را در برنامه دارد.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون نجات غریق و غواصی، به دنبال کاهش پاندمی کرونا، مساعد شدن شرایط کلی کشور از این حیث و صدور مجوز برای برگزاری رویدادهای داخلی (به شرط رعایت پروتکل های بهداشتی)، برگزاری مسابقات قهرمانی کشور در دستور کار فدراسیون قرار گرفته است.
 
این رقابت ها طی دو سال سال گذشته به دلیل شیوع و گستردگی کرونا برگزار نشد اما قرار است برگزاری آن همزمان در دو بخش مردان و بانوان از سر گرفته شود.
 
به همین منظور نشست هماهنگی مسابقات به ریاست مهدی حیدری رئیس فدراسیون و با حضور حبیب خمجانی مشاور عالی فدراسیون، هاشم محتشمی دبیر  کل و شادی قیاسی نایب رئیس بانوان فدراسیون همراه با محمد جواد پذیرفته رئیس کمیته مسابقات، مهدی ایران نژاد و سهیلا بصروی دبیر و نایب رئیس این کمیته،  و سلیم کشاورزی سرپرست کمیته داوران و همچنین محمد ناظری سرمربی تیم ملی نجات غریق  کشور  برگزار شد.

 

نشست هماهنگی

 
در این نشست مصوب شد که بیست و نهمین دوره رقابت های قهرمانی کشور در بخش مردان و شانزدهمین دوره این مسابقات در بخش بانوان در  آبان ماه  سال جاری برگزار گردد. 
 
مسابقات در هر بخش مردان و زنان  به مدت دو روز پیگیری می شود.
 
همچنین با توجه  به اعلام میزبانی استان مازندران ،مقرر شد پس از بازدید دبیر  کل و نایب رئیس فدراسیون تاریخ دقیق این رقابتها اعلام گردد.
 
در نشست هماهنگی مسابقات قهرمانی کشور همچنین مقرر شد که تیم های شرکت کننده با ترکیبی متشکل از ٤ ورزشکار همراه با یک مربی و سرپرست در این مسابقات شرکت کنند. 
 
همراه داشتن کارت واکسیناسیون و نتیجه تست PCR از سوی هر یک از شرکت کنندگان الزامی است.
۲۱ مهر ۱۴۰۰ ۰۹:۴۱
تعداد بازدید : ۱۰۷

نظرات بینندگان


نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید