وزارت ورزش و جوانان، جسارت به ساحت مقدس رسول‌الله (ص) و اهانت به مقدسات مسلمانان را محکوم کرد

وزارت ورزش و جوانان، جسارت به ساحت مقدس رسول‌الله (ص) و اهانت به مقدسات مسلمانان را محکوم کرد
وزارت ورزش و جوانان دربیانیه‌ای جسارت به ساحت مقدس رسول‌الله (ص) و اهانت به مقدسات اسلام و مسلمانان را محکوم کرد.

به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، در این بیانیه آمده است:

بسم الله الرحمن الرحیم

جسارت به ساحت آسمانی حضرت محمد(ص)، توهین به والاترین مقدسات مسلمانان و اهانت به احساسات میلیون‌ها مسلمان حاصل نتیجه فاحش تفکر به اصطلاح مدرنی است که دولتمردان فرانسوی بدان افتخار می کنند این درحالی است که این رفتار شبیه‌ترین شکل به جوامع غیرانسانی است.

جای بسی تاسف است که چنین رفتارهایی به بهانه آزادی بیان انجام می‌شود خود بزرگترین ظلم و خدشه به آزادی بیان است و بی تردید انسانها آزاده و غیرت دینی مسلمانان سراسر جهان اجازه نخواهد داد جریان‌های باطل انسان ستیز و ضد اسلام جریان توهین به پیامبر خوبی‌ها را عادی‌سازی کند و از این طریق مانع شنیده شدن حق شود.

وزارت ورزش و جوانان ضمن ابراز خشم از اقدامات دامنه دار رسانه های مغرض در توهین به ساحت مقدس پیامبر نور و مهربانی، جانب داری از این رویداد شوم را محکوم می کند و بار دیگر بر لزوم احترام به مقدسات تمامی ادیان و ارزش‌های اصیل همه فرهنگ‌ها و تداوم گفتمان سازنده و استمرار تعامل خیرخواهانه میان پیروان همه ادیان و اهالی همه فرهنگ ها تاکید می ورزد.

 

فدراسیون نجات‌غریق و غواصی نیز، همراه با ملت عزیز ایران، دوستداران اهل بیت عصمت و طهارت (ع) و همگام با مسئولان و جامعه بزرگ ورزش کشور این عمل وقیحانه و زشت را به‌ محکوم کرده و امیدوار است در هیچ گوشه جهان شاهد این اهانت‌ها و هتک حرمت‌ها نباشیم.

۱۱ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۰۴
تعداد بازدید : ۸۱

نظرات بینندگان


نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید