English
 
دوشنبه، ۲ اردیبهشت ۱۳۹۸, ۱۶:۳۴
به فدراسیون نجات غریق خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود

نتایج مسابقات

نوزدهمین دوره مسابقات نجات غریق دریایی و استخری قهرمانی کشور آقایان و دهمین دوره مسابقات نجات غریق استخری و دریایی منطقه خاور میانه از تاریخ 3 لغایت 6 آذرماه 1388 در جزیرۀ قشم برگزار شد. 

جدول امتیازات مسابقات نجات غریق دریایی و استخری قهرمانی کشور و منطقه خاور میانه    

نتایج مسابقات به شرح زیر اعلام شد :

مسابقات 50x4 متر حمل آدمک

  • استان تهران با 18 امتیاز مقام اول
  • استان زنجان با 14 امتیاز مقام دوم
  • استان خوزستان با 12 امتیاز مقام سوم
  • استان مازندران با 10امتیاز مقام چهارم
  • استان فارس با 8 امتیاز مقام پنجم
  • توابع تهران با 6 امتیاز مقام ششم
  • استان بوشهر با 4 امتیاز مقام هفتم
  • استان قزوین با 2 امتیاز مقام هشتم
  • ادامه ...

مسابقات 90 متر سرعت تیمی

  • استان هرمزگان با 18 امتیاز مقام اول
  • استان لرستان با 14 امتیاز مقام دوم
  • استان همدان با 12 امتیاز مقام سوم
  • استان بوشهر با 10 امتیاز مقام چهارم
  • استان مازندران با 8 امتیاز مقام پنجم
  • استان گیلان با شش امتیاز مقام ششم
  • استان مرکزی با 4 امتیاز مقام هفتم
  • استان آذربایجان غربی با 2 امتیاز مقام هشتم

مسابقات 90 متر سرعت انفرادی

  • حسن لاچینی از استان همدان مقام اول
  • محمد حسن زاده از استان بوشهر مقام دوم
  • حسین قائمی از استان تهران مقام سوم
  • امین شیخ آهی از استان مازندران مقام چهارم
  • محمد رضا رحیمی از استان لرستان مقام پنجم
  • تقی ربیع نیا از قشم مقام پنجم 
  • پوریا ذوالفقاری از استان آذربایجان غربی مقام هفتم
  • کیوان آخوند نیا از استان گیلان مقام هشتم

مسابقات نجات با گوی نجات 

  • استان تهران با 18 امتیاز مقام اول
  • استان گیلان با 14 امتیاز مقام دوم
  • استان زنجان و استان فارس مشترکا با 12 امتیاز مقام سوم
  • استان همدان با 8 امتیاز مقام پنجم
  • استان مازندران با 6 امتیاز مقام ششم 
  • استان بوشهر با 4 امتیاز مقام هفتم
  • استان اصفهان با 2 امتیاز مقام هشتم
  • ادامه ...

100 متر حمل آدمک با فین

  • امیر حسین علیمردانی از تهران مقام اول
  • محمد ناظری از فارس مقام دوم
  • اسحاق صدقیانی از توابع تهران مقام سوم 
  • وحید بیات از زنجان مقام چهارم
  • نیما شعبانی از مازندران مقام پنجم
  • حامد برخورداری از قزوین مقام ششم
  • ایلخان نوری از تهران مقام هفتم
  • فرزاد حسنی از زنجان مقام هشتم
  • ادامه ...

پرتاب طناب

  • یونس صدقیانی از تهران مقام اول
  • هادی دریایی نزاد از بوشهر مقام دوم
  • فرزاد ذوالفقاری از کردستان مقام سوم
  • هادی ساحلی از مازندران مقام چهارم
  • محمد صالح دهقان از یزد مقام پنجم
  • مهدی زارع از قم مقام ششم
  • علیرضا شاطری از استان مرکزی مقام هفتم
  • ادامه ...

پرچم در ساحل

  • محمد حسن زاده از بوشهر مقام اول
  • کامبیز طارمی از هرمزگان مقام دوم
  • وهاب سلامت منش از سمنان مقام سوم
  • حسین قائمی از تهران مقام چهارم
  • تقی ربیع نیا از قشم مقام پنجم
  • محمد خاصه از لرستان مقام ششم
  • هادی ساحلی از مازندران مقام هفتم
  • ایمان معصومی از خراسان شمالی مقام هشتم

دو- شنا – دو

  • فرزاد دادفر از اصفهان مقام اول
  • محسن ابدالی از خوزستان مقام دوم
  • صدرالدین نیک سرشت از فارس مقام سوم
  • اشکان شرف زاده از فارس مقام چهارم
  • فرشاد دادفر از اصفهان مقام پنجم
  • معبود ایوبی از گیلان مقام ششم
  • حمید علیپور از بوشهر مقام هفتم
  • محمد حسین شفقت از چهار محال و بختیاری مقام هشتم
  • ادامه ...

50 مترحمل آدمک

  • محمد ناطری از فارس مقام اول
  • امیر حسین علیمردانی از تهران مقام دوم
  • محسن ابدالی از خوزستان مقام سوم
  • محمود ابوطالبی از فارس مقام چهارم
  • حمید علیپور از بوشهر مقام پنجم
  • امین شایسته از توابع تهران مقام ششم
  • محمد آستانه از استان مرکزی مقام هفتم
  • نیما شعبانی از مازندران مقام هشتم

100 متر با مانع

  • محمود ابوطالبی از فارس مقام اول
  • محسن ابدالی از خوزستان مقام دوم
  • ایلخان نوری از تهران مقام سوم
  • محمد حسین شفقت از چهار محال و بختیاری مقام چهارم
  • علیرضا نوری از مازندران مقام پنجم 
  • معبود ایوبی از گیلان مقام ششم
  • اشکان شرف زاده از فارس مقام هفتم
  • فرزاد دادفر از اصفهان مقام هشتم 
  • مهدی توفیقیان از سمنان مقام هشتم
  • ادامه ...