ایلخان نوری :ما در نجات غریق نیاز به آموزش خوب و قوی داریم /مدرسان به روز و قدرتمندی پرورش داده ایم

ایلخان نوری :ما در نجات غریق نیاز به آموزش خوب و قوی داریم /مدرسان به روز و قدرتمندی پرورش داده ایم
به گزارش روابط عمومی فدراسیون نجات غریق و غواصی رئیس  این فدراسیون در مجمع عمومی سالیانه  فدراسیون اظهار کرد: ما در این رشته نیاز به آموزش خوب و قوی داریم، همچنین بروزرسانی مدرس ها در بحث آموزش امری مهم است چرا که براساس آن می‌شود نیروهای قدرتمندی را در این زمینه پرورش داد که خداروشکر در این بخش موفق بوده ایم.
ایلخان نوری با اشاره به اینکه در حال حاضر ۱٨۰ هزار نفرنجات غریق و غواص به‌طور رسمی وجود دارد، افزود: فدراسیون‌ از سه بخش آب درمانی، غواصی و نجات غریق تشکیل شده است.
رئیس فدراسیون نجات غریق و غواصی بیان کرد: از سال ۹۵ مسابقات باشگاه ها را برگزار کردیم که سال گذشته نیز این مسابقات باحضور ۸ تیم، در سه بخش استخری، ساحلی و دریایی برگزار شد.
نوري عنوان کرد: باتوجه به وظیفه فدراسیون‌ و اینکه در نیمه دوم سال دریا به نجات غریق کمتری نیاز دارد، مسابقات و برنامه ها را در شش ماهه دوم سال  برگزار می‌کنیم.
وی خاطر نشان کرد: از افراد زیر ۱۲و۱۶ سال نیز به عنوان کمک منجی استفاده می‌شود.
رئیس فدراسیون نجات غریق بیان کرد: ۱۱۱مسابقه استانی برگزار شده، همچنین جشنواره های استانی برگزار شده و  در سال ۹۶ نیز ادامه داشته است.
نوری اظهار کرد: فدراسیون در بحث آموزش در سال جاری ۳۶۸۰عضو جدید داشته است.
وی گفت : رئیس فدراسیون جهانی در سفر به ایران، کشور را جزو کشورهای برتر جهان در این حوزه خوانده است.
رئیس فدراسیون نجات غریق عنوان کرد:  برای حضور در مسابقات جهانی، نیاز به پرورش نیروهای متخصص داریم که طبق استاندارد های جهانی آموزش و پرورش نجات غریق در ایران را آغاز کرده ایم.
نوری بیان کرد: در کل دوره هایی که امسال برگزار شد، ۲۹۹۵ غواص به غواصان و ۱۴۵مدرس غواص به این حوزه اضافه و همچنین ۳۶۹نفر در حیطه آب درمانی صاحب مدرک شدند.
۲ اسفند ۱۳۹۷ ۱۰:۲۶
تعداد بازدید : ۲۸,۸۶۱

نظرات بینندگان


نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید