English
 
شنبه، ۲۷ بهمن ۱۳۹۷, ۰۹:۴۶
به فدراسیون نجات غریق خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود

پیگیری اردوی تیم ملی نجات غریق در بخش استخری

پیگیری اردوی تیم ملی نجات غریق در بخش استخری
اولین اردوی آمادگی تیم ملی نجات غریق برای حضور در مسابقات جهانی استرالیا در روز آخر و تحت نظر کادر فنی در حال پیگیری است.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون نجات غریق و غواصی، این اردو در بخش استخری در اردوگاه شهید منتظری شهریار آغاز شده و ورزشکاران تحت نظر کادر فنی به مرور تمرینات خود می پردازند.

امیر عباس امرالهی، سعید آشتیانی، آرمان صانعی، پوریا و پدرام مالدار از تهران، مصطفی کلهر، خشایار حسینیان، پوریا شفیعی، امیرحسین احمدی و احسان شفاعیان از البرز، نیما خوشبخت از اصفهان، آرین زارع از فارس، بهزاد عزیز زاده از خوزستان، بهزاد نوبری از آذربایجان شرقی، پوریا نیرومند از خراسان رضوی، نیما حاج مهدی ارباب از قزوین، شایان حاج ابراهیمی از کرمان، محسن بیات از کرمانشاه، مهدی رحمتی از چهارمحال و بختیاری، حامد خوش خطی و علی امیر اصلانی از زنجان، میثم اسماعیلی از بوشهر، بهشاد علیزاده از مازندران و سپهر حیدری از مرکزی نفراتی هستند که از روز دوازدهم تیر خود را به کادر فنی معرفی کردند.

گفتنی است در این مرحله از اردو ورزشکاران در نوبت های صبح و بعد از ظهر به تمرینات آموزشی و کار با وسایل پرداختند و از آنان در مواد مختلف رکوردگیری به عمل آمد.

۱۶ تیر ۱۳۹۷ ۱۰:۵۶
تعداد کلیک: ۷۵۸

نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500